Z laptopem na rowerze

torba na laptopJest wiele sytuacji, w których na nasz rower musimy zabierać również i laptopa. Coraz częściej przecież jeździmy rowerami do pracy i jeśli jest tam potrzebny nasz laptop to musimy jakoś bezpiecznie go transportować. Także na długie wycieczki rowerowe laptop się nam przydaje na przykład do wyszukiwania ciekawych atrakcji w miejscach, w których aktualnie się znajdujemy. Na szczęście dzisiaj jednak mamy wiele możliwości na to, aby bardzo bezpiecznie przewozić delikatnego przecież laptopa.

 

Specjalne wzmacniane plecaki

Najbardziej bezpieczną formą przewożenia swojego laptopa na rowerze jest zakup specjalnego plecaka o dodatkowych wzmocnieniach oraz tłumikach drgań. Taki plecak nie dość, że zapewnia komputerowi doskonałą ochronę przed wstrząsami oraz uderzeniami to jeszcze jest oczywiście wodoodporny. Problem polega jednak na tym, że ma on dość sporą wagę i jeśli dodać do tego ciężki komputer to na naszych plecach robi się duży nadbagaż. Takie plecaki często są także   niestety dosyć niewygodne, szczególnie przy dalszych podróżach.

 

Tradycyjny plecak na laptopa

Jeśli nie chcemy mieć za ciężko na plecach to lepszą opcją będzie zakup miękkiego plecaka z delikatnymi wzmocnieniami na laptopa. Sklep rowerowy Warszawa bardzo często może zaoferować nam wiele rodzajów takich plecaków dopasowanych do różnych wielkości komputerów oraz oczywiście w szerokiej rozpiętości cenowej. Tutaj z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas zakupu warto zwrócić uwagę na to czy plecak na laptopa na pewno jest wodoodporny.

 

Torba na pasek

Dla posiadaczy małych komputerów przenośnych tradycyjna torba zapinana nad naszymi biodrami z pewnością najlepiej się sprawdzi. Komputer w tym miejscu będzie bowiem bardzo bezpieczny, a do tego jej niewielkie gabaryty sprawiają, że taki transport laptopa będzie bardzo wygodny. W przypadku takiej torby niestety jednak nie zabierzemy zbyt wiele akcesoriów dodatkowych.

 

Skorzystaj z torb rowerowych

Sklep rowerowy w Warszawie może nam także zaoferować specjalne torby na laptopa, które montuje się bezpośrednio na rower, na przykład nad tylnym kołem. Rozwiązanie jest o tyle wygodne, że już nie musimy dźwigać dodatkowych kilogramów na sobie. Nieznacznie większej wagi roweru nie odczujemy aż tak bardzo, a więc takie przewożenie laptopa będzie najwygodniejsze.

 

Torby dedykowane do rowerów

Posiadając rowery miejskie często możemy zakupić także dedykowane do danego modelu torby służące do przewożenia różnych rzeczy. To drogie, ale najwygodniejsze rozwiązanie, gdyż torba jest idealnie dopasowana do naszego roweru i zapewnia odpowiednie bezpieczeństwo dla laptopa.
Tagged , , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>